• Program: Nas troje i więcej

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Weź udział w programie: „Nas troje i więcej”!

PROGRAM SKIEROWANY JEST DO:
          - rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie miasta Katowice posiadające na utrzymaniu troje, bądź więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub ukończeniu 24 roku życia, w przypadku gdy dzieci się uczą, bądź studiują,
          - rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie miasta Katowice,
          - rodzin posiadających jedno, bądź dwoje dzieci, korzystające z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

CEL PROGRAMU
          Program poprzez wprowadzenie systemu ulg ma na celu zwiększenie rodzinom dostępności do dóbr kultury i imprez sportowych organizowanych przez miejskie jednostki organizacyjne.

JAK UZYSKAĆ KARTĘ
          Począwszy od 3 stycznia 2011 r. w Biurze Miejskiego Rzecznika Konsumentów przy ul. Warszawskiej 6 w pokoju nr 117 na I piętrze (zmiana adresu z ul. Pocztowej 10) można składać wnioski o przyznanie karty „Nas troje i więcej”. Karta, którą otrzyma każdy członek rodziny, będzie uprawniała do uzyskania z systemu ulg oferowanych w ramach programu.

Szczegółowy wykaz ośrodków kulturalnych i sportowych wraz z propozycją oferowanej zniżki znajduje się Tutaj.