• ROK 2011

Uczniowie naszej szkoły osiągają znaczne sukcesy w licznych konkursach, przeglądach, zawodach i turniejach.

Nie sposób wymienić wszystkich sukcesów szkoły w tym zakresie.

W ostatnich latach do najważniejszych należą:

ROK 2011

I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW JASEŁKOWYCH w MDK w Katowicach-Giszowcu

I miejsce w REJONOWYM KONKURSIE TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO zorganizowanym przez ZSS nr 10 w Katowicach

I miejsce w MIEDZYNARODOWYM KONKURSIE KULINARNYM SZKÓŁ SPECJALNYCH zorganizowanym w restauracji OKO MIASTA przez Urząd Miasta Katowice

III miejsce w konkursie MAM TALENT w MDK w Szopienicach

II miejsce i wyróżnienie na festiwalu muzycznym "POD KLUCZEM" w Mysłowicach

I miejsce grupowo i III indywidualnie w REJONOWYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA zorganizowanym przez ZSS 10 w Katowicach

II miejsce: XI Rejonowa Spartakiada Pożarnicza Szkół Specjalnych (4 października 2011 r.)

II miejsce: VIII Rejonowy Turniej Maltański Szkół Specjalnych (4 października 2011 r.)

II miejsce: I Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej (październik 2011 r.)

VIII Międzyszkolny Konkurs Poezji Chrześcijańskiej (listopad 2011 r.)

XI Wojewódzki Konkurs na Szopkę w Małej Formie Rzeźbiarskiej – 2 wyróżnienia (grudzień 2011 r.)

IV miejsce: X Rejonowy Konkurs Wiedzy o Górnym Śląsku (13 grudnia 2011 r.)