• ROK 2012

Uczniowie naszej szkoły osiągają znaczne sukcesy w licznych konkursach, przeglądach, zawodach i turniejach.

Nie sposób wymienić wszystkich sukcesów szkoły w tym zakresie.

W ostatnich latach do najważniejszych należą:

Grand Prix: Przegląd Zespołów Jasełkowych Szkół Specjalnych Katowice Zadole (10 stycznia 2012 r.)

II miejsce: Rejonowy Konkurs Zespołów Jasełkowych Katowice – Giszowiec (18 stycznia 2012 r.)

I miejsce: V Prezentacje Twórczości Religijnej „My jesteśmy na ziemi światłem Twym”

I miejsce: Międzynarodowe Mistrzostwa Kulinarne (27 marca 2012 r.)

I, II miejsce: IV Międzyszkolny Konkurs Karaoke „Śpiewać każdy może”(28.03.2012 r.)

I miejsce: Wojewódzki Turniej BRD Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno - Wychowawczych (maj 2012 r.) – kategoria szkół podstawowych

II miejsce: Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej (14 czerwca 2012 r.)

II, III miejsce: XXIV Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania, kat. szkoły

podstawowe (22 czerwca 2012 r.)

miejsce: X Rejonowy Przegląd Twórczości Teatralnej i Plastycznej

„Twórczość bez barier”

miejsce: Regionalny konkurs ekologiczno-przyrodniczy

miejsce: X Międzyszkolny Turniej Sportowy „Dwa ognie” (22 marca 2012 r.)

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej (13 kwietnia 2012 r.)

miejsce: XV edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o ruchu Drogowym (27 kwietnia 2012 r.)