• XXI Turniej w dwa ognie

Uczniowie naszej szkoły wzięliśmy udział w Międzyszkolnym Turnieju Dwa Ognie chłopców i dziewcząt zorganizowanym w Szkole Postawowej Specjalnej nr 7 w Katowicach. Nasi uczniowie w składzie: Oliwia, Adam, Weronika, Michał, Dominik oraz Dawid rozegrali 5 meczy systemem rozgrywek każdy z każdym. Walka była zacięta. Nasz kapitan druzyny Adam świetnie poprowadził drużynę do zdobycia pucharu! Zajęliśmy 3 miejsce !!!! Walka była bardzo zacięta do ostatnich minut. Brawo Drużyna !!!!

• Tłusty Czwartek

Jak co roku w ostatnie dni karnawału wspominamy czas radosnych momentów, czyli Tłusty Czwartek. Uczniowie naszej szkoły z nauczycielami delektują się własnoręcznie, świeżo upieczonymi pączkami, których zapach roznosi się po korytarzach szkoły. W końcu zjedzenie tradycyjnego pączka ma nam przynieść szczęście.

• Sponsorzy XX Wojewódzkiej Spartakiady Pożarniczej Szkół Specjalnych

• Cukiernia Europejska