• 2017/2018

        • Podsumowanie udziału uczniów

          Szkoły Podstawowej Nr 55 Specjalnej w Katowicach

          w konkursach w roku szkolnym 2017/18


           

          L.p

          Nazwa konkursu;

           

          Data konkursu

          Ilość uczniów szkoły biorących udział w konkursie

          Zajęte miejsca

          Nauczyciel przygotowujący uczniów do konkursu

          Nazwa organizatora

          1

          Konkurs plastyczny w ramach Spartakiady Pożarniczej Szkół Specjalnych

          28.09.2017

          2

          Wyróżnienie – Katarzyna Gajda

          Wyróżnienie – Klaudia Janiec

          Barbara Studziżba
          Katarzyna Ręka

          SP 55 Specjalna w Katowicach

          2

          Spartakiada Pożarnicza Szkół Specjalnych

          28.09.2017

          6

          IV miejsce

          Krzysztof Kleser

          Laura Garula

          SP 55 Specjalna w Katowicach

          3

          Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

          27.09.2017

          9

          III miejsce

          Krzysztof Kleser
          Aleksandra Borkowska

          SP nr 39 Specjalna

          4

          Festiwal Otwartych Serc

           

          16.10.2017

          1

          Udział w konkursie – Tomasz Siekiera

          Żaneta Ostrowska

          Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie

          5

          IV Wojewódzki Konkurs Talentów

           

          17.11.2017

          1

          Udział w konkursie – Klaudia Janiec

          Żaneta Ostrowska

          Dom Kultury Filia Dąb w Katowicach

          6

          IV Wojewódzki Konkurs Talentów

           

          17.11.2017

          1

          Wyróżnienie – Szymon Pochopień

          Beata Kacała, Ewa Pozimska

          Dom Kultury Filia Dąb w Katowicach

          7

          Konkurs Plastyczny „Moje wakacje”

           

          30.11. 2017

          15

          W kategorii klas I-IV

          I miejsce – Aleksander Jureczko
          II miejsce –Maurice Kalus
          III miejsce Marcin Malinowski

          Wyróżnienia Aleksander Jureczko, Dawid Treder
          W kategorii klas V-VII

          I miejsce – Daniel Skolik
          II miejsce –Magdalena Sitek
          III miejsce Magdalena Sojka

          Wyróżnienia – Katarzyna Gajda, Radosław Gajda, Sonia Pisarek, Marcel Bańczyk

          W kategorii klas gimnazjalnych

          I miejsce – Sebastian Filiński

          II miejsce – Monika Popiołek
          III miejsce -Daniel Ejber

           

          Barbara Studziżba

          Rada Jednostki Pomocniczej nr 15 Katowice Burowiec

          8

          XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Górnym Śląsku

           

           

           

          28.11.2017

          2

          I miejsce - Kamil Gajda i Oliwia Więczkowska

          Ewa Pozimska

          SP Nr 55 Specjalna w Katowicach

          9

          XIV Ogólnopolski Konkurs „Kolorowe Święta”

           

           

          11.01.2018

          4

          Nagroda w kategorii „–Kartka Świąteczna” – Monika Popiołek

          Barbara Studziżba

          ZSZS Nr 6 w Katowicach

          10

          XVIII Konkurs Dziecięcych Zespołów Jasełkowych

           

          16.01.2018

          29

          II miejsce

          Małgorzata Wojnarowicz

          Dom Kultury Giszowiec

          11

          Międzyszkolny Turniej (sportowy)

          22.02.2018

          6

          Udział

          Krzysztof Kleser
          Bartosz Gaweł

          SP Nr 8 specjalna w Katowicach

          12

          Bezpieczne ferie”

          22.02.2018

          1

          Wyróżnienie- Łukasz Orlik

          Katarzyna Ręka

          Komenda Policji Katowice

          13

          IX Międzynarodowe Mistrzostwa Kulinarne

          14.03.2018

          6

          Dyplom uznania – M.Sojka, T.Siekiera, K.Gajda, E.Kindla, W.Siegiert, O.Więczkowska

          Żaneta Ostrowska

          SP Nr 7 Specjalna w Katowicach

          14

          Międzyszkolny Konkurs Poezji ks. Twardowskiego

          03.2018

          1

          Wyróżnienie – Szymon Pochopień

          Małgorzata Wojnarowicz, E.Pozimska

          SP 60 S w Katowicach

          15

          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

          21.03.2018

          7

          J.Stawinoga, D.Ziernicki, T.Siekiera, D.Siegiert, W.Sojka, M.Bańczyk, Sz. Pochopień

          Anna Płuska, Aleksandra Borkowska

          SP 60 S w Katowicach

          16

          XVII Rejonowy Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy

          12.04.2018

          4

          III miejsce M.Sojka, M.Bańczyk
          VII miejsce – W.Sojka, K.Gajda

          Anna Płuska, Aleksandra Borkowska

          Nadleśnictwo Katowice

          17

          XVII Rejonowy Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy -plakat

          12.04.2018

          1

          I miejsce – Dawid Piechoczek

          Katarzyna Ręka

          Nadleśnictwo Katowice

          18

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ‘Czujka dymu”

          24.04.2018

          3

          I miejsce- Daniel Skolik
          II miejsce Radosław Gajda

          III miejsce Sebastian Filiński

          Barbara Studziżba

          Wydział Kryzysowy UM Katowice

          19

          Twórczość Bez Barier

          17.04.2018

          Koło teatralne

          Grand Prix

          Małgorzata Wojnarowicz

          SP 60 S w Katowicach i Dom Kultury w Katowicach

          20

          V Ogólnopolski Festiwal ,,Razem przez Sztukę’’

          24.04.2018

          Turbo Bębniarze

          II miejsce

          Żaneta Ostrowska

          Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dąbrowie Górniczej

          21

          V Ogólnopolski Festiwal ,,Razem przez Sztukę’’

          24.04.2018

          Koło Teatralne

          Wyróżnienie

          Małgorzata Wojnarowicz

          Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dąbrowie Górniczej

          22

          Szopienicki Talent

          27.04.2018

          Turbo Bębniarze

          udział

          Żaneta Ostrowska

          MDK Szopienice – Giszowiec w Katowicach

          23

          XXX Rejonowy Konkurs Pięknego Czytania

          08.05.2028

          2

          II miejsce – Klaudia Janiec

          II miejsce zespołowo

          Ewa Pozimska

          SP nr 55 w Katowicach

          24

          Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

          25.05.2018

          20

          III miejsce

          Krzysztof Kleser

          Bartłomiej Gaweł

          MOSIR Katowice Szopienice

          25

          Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Dla Uczniów Szkół Specjalnych I Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych.

           

          28.05.2018r. – 30.05.2018r.

          6

          Udział w Finale Ogólnopolskim

           

          Daniel Skolik, Daniel Ottenburger, Radosław Gajda, Kamil Gajda, Bolesław Nowak, Ewelina Kindla

          Bartosz Gaweł

          Krzysztof Kleser

          Aleksandra Borkowska

          Włoszczowa. Polski Związek Motorowy

          26

          Dni Szopienic

           

           

          16.06.2018

          Turbo Bębniarze

          Reprezentowanie szkoły

          Żaneta Ostrowska

          MDK Szopienice, Miasto Katowice.

          27

          XVI Wojwewódzki Konkurs Plastyczny „Co w trawie piszczy”

          18.06.2018

          15

          III miejsce –S.Filński, wyróżnienia: D.Skolik, M.Kalus, R.Gajda, W. Popiołek, M.Sitek, M. Sojka

          Barbara Studziżba

          SP nr 6 Specjalna w Katowicach