• 2018/2019

        •  

          Podsumowanie udziału uczniów szkoły Podstawowej Nr 55 Specjalnej w Katowicach w zewnętrznych konkursach

          I semestr roku szkolnego  2018/2019

          Lp

          Nazwa konkursu

           

          Data konkursu

          Zajęte miejsca

           Nauczyciel przygotowujący uczniów do konkursu

          Nazwa organizatora

          1.

          XVIII Spartakiada Pożarnicza Szkół Specjalnych

          26.09.2018

          V miejsce

          Krzysztof Kleser

          Bartosz Gaweł

          Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach

          2.

          Konkurs plastyczny w ramach XVIII Spartakiady Pożarniczej Szkół Specjalnych

          26.09.2018

          I miejsce – Maurice Kalus

          Barbara Studziżba
          Katarzyna Ręka

          Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach

          3.

          Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych

          10.10.2018

          III miejsce

          Krzysztof Kleser

          Bartosz Gaweł

          Szkoła Podstawowa nr 39 Specjalna w Katowicach

          4.

          Konkurs posterowy „Odra –Rzeka Pozytywnej Energii”

          11.10.2018

          Wyróżnienie –Łukasz Orlik, Dominika Trzpis

          Aleksandra Borkowska

          Biblioteka Śląska w Katowicach

          5.

          Festiwal Otwartych Serc

          23.10.2018

          III miejsce Klaudia Janiec

          Żaneta Ostrowska

          Starochorzowski Dom Kultury

          6.

          Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

          14.11.2018

          III miejsce- Szymon Pochopień

          Ewa Pozimska

          Szkoła Podstawowa Nr 60 Specjalna w Katowicach

          7.

          Festiwal Talentów

          20.11.2018

          Udział –Klaudia Janiec

          Żaneta Ostrowska

          Szkoła Podstawowa nr 39 Specjalna w Katowicach

          8.

          XVII Regionalny Konkurs Wiedzy o Górnym Śląsku

          20.11.2018

          I miejsce – Oliwia Więczkowska, Szymon Pochopień

          Ewa Pozimska

          Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach

          9.

          Konkurs Plastyczny Ecopaka

          26.11.2018

          Udział- przygotowanie prezentu dla Korei Północnej w ramach COP24

          Barbara Studziżba, Aleksandra Świerkula

          Urząd Miasta Katowice

          10.

          Olimpiada Matematyczna

          28.11.2018

          Wyróżnienie –K.Twardowski, D.Miśta, D.Sternak, R.Goczok

          Anna Płuska

          Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Arka Noego”

           

          11.

          Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

          11.12.2018

          Katarzyna Żylska I miejsce,.Aleksander Jureczko II miejsce

          Mateusz Waszek III miejsce, Dawid Treder III miejsce

          Daniel Skolik I miejsce, Olaf Kurzac II miejsce, Radosław Gajda III miejsce

          Magdalena Sitek III miejsce

           

          Barbara Studziżba

          R. J. P nr 15 w Katowicach-Szopienicach

          12

          II Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii”

          16.01.2019

          Udział

          Ewa Pozimska

          Szkoła Podstawowa Nr 60 Specjalna w Katowicach

          13

          XIX Regionalny Przegląd Dziecięcych Zespołów Jasełkowych

          17.01.2019

          II miejsce

          Małgorzata Wojnarowicz

          MDK „Szopienice –Giszowiec „Pod Lipami”

           

           

          Podsumowanie udziału uczniów szkoły Podstawowej Nr 55 Specjalnej w Katowicach w zewnętrznych konkursach

          II semestr roku szkolnego  2018/2019

          Lp

          Nazwa konkursu

           

          Data konkursu

          Zajęte miejsca

           Nauczyciel przygotowujący uczniów do konkursu

          Nazwa organizatora

          14

          Międzyszkolny Konkurs „Karnawał, zapusty, ostatki”

          01.02.2019

          II miejsce – reprezentacja szkoły

          A.Szoepe

          E.Pozimska

          ZSS Siemianowice

          15

          XVIII Międzyszkolny Turniej Sportowy w Dwa Ognie

          06.03.2019

          III miejsce – reprezentacja szkoły

          K. Łącka –Stanek

          L.Garula

          Szkoła Podstawowa nr 7 Specjalna w Katowicach

          16

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

          14.03.2019

          I miejsce –reprezentacja szkoły

          A.Borkowska

          A.Pilawska

          Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach

          17

          VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt Wyobraźni”

          15.03.2019

          Kwalifikacja do wystawy –Aleksander Jureczko

          B. Studziżba

          Zespół Szkół Plastycznych
          ul. Kosmonautów 8
          Dąbrowa Górnicza

          18

          X Międzynarodowe Mistrzostwa Kulinarne młodzieży

          19.03.2019

          Udział- reprezentacja szkoły

          E. Maj

           A.Szoepe

          Szkoła Podstawowa nr 7 Specjalna w Katowicach

          19

          I Bieg Zielone Borki

          23.03.2019

          D.Piechoczek, Ł.Orlik, M.Sojka –medale za uczestnictwo

          A.Borkowska

          A.Pilawska

          UKS Szopienice

          20

          V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Polacy nie gęsi i swój język mają”

          27.03.2019

          I miejsce-Maurice Kalus

          N. Krawczyk

          Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach

          21

          Międzyszkolny  Konkurs na Wielkanocną Kartkę Świąteczną

          Kwiecień 2019

          udział - K.Żylska

          D.Treder

          A.Świerkula

          A.Pilawska

          Szkoła Podstawowa nr 2 w Katowicach

          22

          Miejski Festiwal Dziecięcych Form Teatralnych i Plastycznych „Twórczość bez barier”

          03.04.2019

          Grand Prix w kategorii form teatralnych

           

           

           

           

          I miejsce w kategorii „Praca plastyczna” - Dominik Tober

           

          M.Wojnarowicz

          S.Witkowska

          K.Łącka –Stanek

          AŚwierkula

           

           

          B.Studziżba

          Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w Katowicach

          23

          Wojewódzki Konkurs o Zdrowiu

          05.04.2019

          II miejsce – K. Gajda, R. Gajda, M. Sojka, D. Skolik, M. Bańczyk

          A. Borkowska, I.Kapuściak

          Szkoła Podstawowa nr 30 Specjalna w Sosnowcu

          24

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

          7,8,9.05.  2019

            Eliminacje szkolne do finału  - kwalifikacje do finału - M. Bańczyk, O. Więczkowska, S. Pochopień

          A.Pilawska

          Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu

          25

          X Jubileuszowy Festiwal Muzyki „Pod kluczem”

           

           

          09.05.2019

          Udział- T. Siekiera, Ł. Orlik, M.Kalus

          E. Maj

          Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach

          26

          Konkurs plastyczny na komiks „Mój zawód zawodem przyszłości”

          26.05.2019

          Udział- T.Siekiera, D,Tober, R.Gajda, O.Kurzac

          B.Studzizba

          Kuratorium Oświaty w Katowicach

          27

          „Turniej piłki nożnej szkół specjalnych”

          05.06.2019

          IV miejsce

          Nauczyciele wychowania fizycznego

          Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach

          28

          Konkurs Plastyczny „Wiosna w mojej dzielnicy”

          18.06.2019

           I miejsce M.Kalus, II miejsce – M.Sitek, III miejsce R.Goczok, wróznieniaW.Turek, M.Waszek, D,Treder

          B.Studziżba

          Rada Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopienice-Burowiec