• ROK 2005

    • Uczniowie naszej szkoły osiągają znaczne sukcesy w licznych konkursach, przeglądach, zawodach i turniejach.

     Nie sposób wymienić wszystkich sukcesów szkoły w tym zakresie.

     W ostatnich latach do najważniejszych należą:

      

     ROK 2005

     Wyróżnienie w III PREZENTACJACH TWÓRCZOŚCI RELIGIJNEJ pod hasłem "My jesteśmy na ziemi światłem Twym" zorganizowanych przez Zespół Szkół Specjalnych nr 7 w Katowicach.

     III miejsce szkolnego "Teatrzyku jak się patrzy" na PRZEGLĄDZIE TEATRÓW ŚRODOWISKOWYCH w Miejskim Domu Kultury w Katowicach-Szopienicach.

     Wyróżnienie zespołowo i wyróżnienie indywidualnie w konkursie pt. "WIELKA KSIĘGA BAJEK", który poświęcony był dwusetnej rocznicy urodzin J. Ch. Andersena a zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia.

     Dwa brązowe medale w zawodach pływackich o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KATOWICE SZKÓŁ SPECJALNYCH, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Katowicach.

     I miejsce szkoła podstawowa oraz III miejsce gimnazjum w konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym "JAK ŻYĆ W ZGODZIE Z PRZYRODĄ" oraz I miejsce w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej zorganizowanych przez ZSS nr 12 w Katowicach w PAŁACU MŁODZIEŻY w Katowicach.

     I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Technicznym pt. "Z TECHNIKĄ NA TY" zorganizowanym przez ZSS nr 12 w Katowicach.

     I miejsce w przeglądzie widowisk teatralnych pod hasłem "TWÓRCZOŚĆ BEZ BARIER", który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Szopienicach-Burowcu.

     IV miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowanym przez ZSS nr 8 w Katowicach.

     I miejsce w V SPARTAKIADZIE STRAŻACKIEJ SZKÓŁ SPECJALNYCH zorganizowanej przez ZSS nr 10 w Katowicach.

     I miejsce w kategorii duety oraz II miejsce w kategorii zespół w IV Międzyszkolnym Konkursie Tańca Współczesnego zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 10 w Katowicach.

     III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O GÓRNYM ŚLĄSKU zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 10 w Katowicach.