• Komunikaty

        • GODZINY DOSTĘPNOŚCI (konsultacje dla uczniów i rodziców)

          rok szkolny 2022/2023

          od 07.11.2022r.

               Lp.

          Nazwisko i imię

          Dzień i godzina

          1.  

          Bednarczyk Katarzyna

          Poniedziałek 09.55-10.55 (co 2 tygodnie)

          1.  

          Bienek Sylwia

          Piątek 09.55-10.55

          1.  

          Cudak Barbara

          Wtorek 9.55-10.55 (co 2 tygodnie)

          1.  

          Działach Klaudia

          Poniedziałek 09.00-10.00

          1.  

          Galusik Ewa

          Poniedziałek 09.55-10.55 (co 1 tydzień)

          1.  

          Irzyk Natalia

          Wtorek 10.05-11.05

          1.  

          Janicka Katarzyna

          Czwartek 08.00-09.00

          1.  

          Jędrach Sylwia

          Wtorek 08.55-09.55

          1.  

          Kacała Beata

          Poniedziałek 13.45-14.45

          1.  

          Kapuściak Iwona

          Czwartek 11.05-12.05

          1.  

          Kiper Elżbieta

          Wtorek 13.00-14.00

          1.  

          Kleser Krzysztof

          Środa 11.50-12.50

          1.  

          Łącka – Stanek Kamila

          Czwartek 10.05-11.05

          1.  

          Meus Danuta

          Poniedziałek 15.25-16.25 (co 2 tygodnie)

          1.  

          Moroń Krzysztof

          Piątek 15.30 – 16.30

          1.  

          Opuchlik Anna

          Poniedziałek 12.30-13.30

          1.  

          Ostrowska Żaneta

          Piątek 12.05-13.05

          1.  

          Pilawska Agnieszka

          Poniedziałek 14.35 – 15.35

          1.  

          Pozimska Ewa

          Wtorek 12.55-13.55

          1.  

          Ręka Katarzyna

          Poniedziałek 10.30 – 11.30

          1.  

          Sawicka Joanna

          Piątek 07.25-08.25

          1.  

          Studziżba Barbara

          Czwartek 09.05-10.05

          1.  

          Świerkula Aleksandra

          Środa 11.05-12.05

          1.  

          Sypień Barbara

          Piątek 11.05-12.05

          1.  

          Szoepe Anna

          Wtorek 9.50 – 10.50

          1.  

          Aldona Tadla

          -------------------------------

          1.  

          Wachulec Paula

          Czwartek 14.35-15.35  (co 1 tydzień)

          1.  

          Wawrzyczek Witold

          Czwartek 15.25 – 16.25

          1.  

          Żminkowska Ewa

          Wtorek 08.00-09.00 (co 2 tygodnie)

          ***************************************************************************************************************************************************

          "Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet”